Vitabrid C 12 FACE Brightening Powder

Трансдермальний вітамін С у вигляді пудри діє 12 годин і є антивіковим продуктом. Він освітлює шкіру, зменшує зморшки завдяки підвищенню кількості колагену, а також робить обличчя більш сяючим, зволоженим і здоровим .

Як ми всі добре знаємо, Вітамін С – це нестабільний компонент, який легко окислюється при контакті з повітрям, сонцем, вологою, втрачаючи свої антиоксидантні властивості.

У той час як тільки невелика кількість вітаміну С може міститися в продуктах по догляду за шкірою, порошкоподібна форма дозволяє забезпечити стабільність формули і кращу проникність інгредієнта в шкіру.

Пудра Face Brightening Powder заснована на технології Layered Double Hydroxide для доставки в клітини, запатентованої форми активного вітаміну С, яку стабілізують мінерали під назвою Vitabrid CG (Аскорбінова кислота, оксид цинку, гліцерил моностеарат). Ефективність цього унікального компонента робить продукт більш безпечним і гіпоалергенним для всіх типів шкіри, у тому числі для чутливої.
В результаті догляд за шкірою з революційною пудрою кардинально змінює її якості. Нова формула забезпечує доставку активного вітаміну С і тривала дія в шкірі (більше 12 годин).

Стабільний. З тривалою дією. З глибоким проникненням.

Ось що робить пудру з вітаміном С особливою.

Після оглушливого успіху в Японії, бренд Vitabrid C12 почав своє просування на американському ринку разом з високотехнологічним рітейлером Barneys New York в якості ексклюзивного бренду корейської косметики в 2017 році.

Vitabrid C12 активно просувався в журналах, соціальних мережах, блогах (в тому числі Vogue, New York Times, Allure, Cosmopolitan, Refinery 29 і ін). Пізніше наш бренд став працювати безпосередньо з покупцями.


 

Продукт був нагороджений як засіб # 1 для освітлення і позбавлення від зморшок за версією журналу VoCE в Японії, як передовий тренд на виставці Cosmoprof North America 2016 і як найбільш інноваційний продукт на конкурсі проектів Innostar

Vitabrid в Японії

Пудра Vitabrid C12 FACE Brightening Powder з’явилася на ринку Японії в 2014 році. Її популярність ніколи не припиняла рости.

73%

Середній показник повторної покупки

В середньому, 73% покупців куплять пудру FACE Brightening Powder знову.
Зазвичай це відбувається через 1 місяць.

119 945

Кількість продажів за один місяць

У січні 2019 року біля бренду Vitabrid було продано майже 120 тис. Одиниць FACE Brightening Powder в Японії.

Кожні 23 секунди

Кожні 23 секунди хтось купує FACE Brightening Powder в Японії.

Основна технологія

Vitabrid CG – це гібридний органічно-неорганічний структурний комплекс з технологією шаруватих подвійних гідроксидів LDH (Layered Double Hydroxide)

Ця нова технологія забезпечує доставку капсульованої вітаміну С в клітини, щоб усунути слабкість компонента до руйнування під впливом сонця, тепла та інших факторів. Також вона означає активне проникнення і тривала дія вітаміну С в шкірі (більше 12 годин).

Ключові переваги

Революційний вітамін С у вигляді пудри можна легко змішувати з будь-якими іншими продуктами по догляду за шкірою, які націлені на покращення кольору обличчя, пружності і здоров’я дерми, а також на зменшення зморшок і пігментних плям.

Сильний антиоксидантний ефект

Вітамін С робить шкіру здоровіше, забезпечує природне сяйво і нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів.

Антивіковий дію Вітамін С

ефективно допомагає відновити синтез колагену в клітинах, щоб поліпшити текстуру шкіри і зменшити ознаки старіння.

Поліпшення кольору обличчя

Вітамін С здатний зменшити кількість меланіну, що виробляється в клітинах. Це забезпечить рівний тон особи.

Догляд за шкірою, підбудований під потреби

Продукт можна використовувати з будь-яким засобом для шкіри (сироваткою або кремом) для найбільш підходящого і цілеспрямованого догляду.

Ключові інгредієнти

Vitabrid CG

У той час як нестабільний вітамін С легко окислюється і втрачає свої переваги через найменшого контакту з повітрям, сонцем або вологою, Vitabrid CG (основний інгредієнт продуктів Vitabrid С12) зберігає активність вітаміну С за рахунок спеціального інгредієнта (оксиду цинку).

Як тільки продукт потрапляє на шкіру, відбувається вивільнення активного вітаміну С через іонообмінний механізм, що забезпечує безперервне проникнення інгредієнта в шкіру протягом 12 годин.

Vitabrid CG (активний і стабільний вітамін C)

Аскорбінова кислота, оксид цинку, гліцерил моностеарат

Ніацинамід

Зволожує, знімає роздратування, покращує колір обличчя

Алантоїн

Пом’якшує, живить і заспокоює дерму

Аденозин

Перешкоджає негативному впливу УФ-променів, стимулює вироблення колагену

Гідролізат колагену

Вирівнює тон шкіри, підвищує тургор, глибоко живить

Як використовувати

1 Крок

1 Крок

  • струсіть флакон з пудрою перед використанням;
  • змішайте невелику кількість пудри з кремом, сироваткою або іншим продуктом на долоні.

2 Крок

2 крок

  • рівномірно розподіліть отриманий склад на очищену шкіру масажними рухами. Для кращого результату використовуйте двічі на день (вранці і ввечері).