ПОРИНЬ У СУТЬ URBAN AIR MASK 2.0

Ключ за зручною та захисною маскою повітряного фільтра полягає у всіх деталях, які разом утворюють всю остаточну маску. Airinum Urban Air Mask 2.0 побудована навколо 3 основ – захисту, комфорту та дизайну.

ПРОТЕСТОВАНА ТА СЕРТИФІКОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ ФІЛЬТРУВАННЯ

Фільтр маски має важливе значення для захисту. Коли ви дихаєте через Urban Air Mask 2.0, повітря проходить через п’ять важливих шарів фільтруючого середовища, перш ніж потрапити у ваші легені. Кожен шар повітряного фільтра має різні властивості фільтрувати частинки різного розміру.

  • Зовнішній шар із поліпропелену: міцна зовнішня оболонка фільтра.
  • Шар з активованим вугіллям: зменшує гази та запахи.
  • 1-й електрозаряджений шар: фільтрує великі частки (pm10) забруднення, пилок та інші алергени.
  • 2-й електрозаряджений шар: фільтрує частки меншого розміру (pm2,5) забруднення, пил та бактерії.
  • Всередині поліпропіленового шару: внутрішній фільтр з надзвичайно гладким та шкіряним покриттям.

Технологія багатошарового фільтру випробувана в RISE R&D Center у Швеції, показуючи 98% ступінь захисту від частинок до розміру 0,3 мкм та 99,99% від забруднення pm2,5. Urban Air Mask 2.0 також перевірена та сертифікована на відповідність міжнародним стандартам масок за забруднення, подібним до стандартів маски N95 та респіраторів N95.

ДИЗАЙН, ДОСТУПНИЙ В 4 РОЗМІРАХ

Усі люди унікальні, а також їхні форми та розміри обличчя. Відмінності, наприклад, залежать від віку, статі, етнічного походження та ваги. Тому, Urban Air Mask 2.0 доступний у 4-х розмірах, щоб захистити якомога більше людей. Система розмірів була розроблена з використанням ключових антропометричних вимірювань людської голови, а також шляхом сеансів тестування з великим розподілом людей з унікальними формами обличчя. Розміри поділяється на великий, середній, малий, а також дитячий XS. Якщо ви не впевнені у своєму розмірі, загляньте в наш посібник із розмірів.

СИСТЕМА ПРОТИ ЗАПОТІВАННЯ

Для забезпечення повного захисту при використанні дихальної маски ключовим є герметизація обличчя. Доведено дослідженнями, що при використанні масок зазвичай запотівають окуляри. Таким чином, Urban Air Mask 2.0 спеціально розроблена з 3D-пінкою для носа з пам’яттю та регульованим затискачем для носа. Ці особливості мінімізують витік повітря в області носа, незалежно від форми обличчя. Піна для носа 3D-пам’яті також важлива як система проти запотівання, що дозволяє використовувати маску під час носіння окулярів.

СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ З ПОДВІЙНИМ КЛАПАНОМ

Urban Air Mask 2.0 розроблена з двома клапанами видиху, які виконують роль вентиляційної системи, завдяки чому маска зручна у використанні. Під час видиху два клапани дозволяють провітрювати тепле, вологе та наповнене діоксидом вуглецю повітря з простору між обличчям та маскою. Інакше це все накопичувалося б всередині маски для обличчя, викликаючи дискомфорт. Під час вдоху клапани перекриваються, переконуючись, що все повітря проходить крізь масковий фільтр.

Клапани видоху Airinum спеціально розроблені для того, щоб не поширювати повітря під час видиху, горизонтально назовні, як коли ви звичайно видихаєте. Кришка клапану штовхає повітря до боків клапанів. Це зменшує поширення повітря яке видихаеться. Подібна логіка використовуються в хірургічних масках, яку носять лікарі або стоматологи, яки не повністю герметизуються, але спрямовує потік повітря від пацієнта.

СТОПОРИ КЛАПАНІВ ДЛЯ ВІДКЛЮЧЕННЯ ФУНКЦІЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Стопори клапана видоху не є обов’язковими для використання та можуть замінити кришки клапанів на Urban Air Mask 2.0. Стопори клапана видиху слід використовувати, коли ви хочете відключити функцію вентиляції маски. Стопори клапана видоху пройшли випробування в RISE R&D Center у Швеції, і підтвердили, що вони блокують 99% повітря що видихається, зменшуючи ризик потрапляння крапель дихання в навколишнє повітря. Стопори клапана видиху кріпляться до клапанів так само, як і кришки клапанів.
Різниця між ними: (1) Пробки клапана видиху мають додаткове кільце всередині, яке закриває синій силіконовий диск на клапані і тим самим відключає функцію вентиляції.
(2) Напис на зовнішній стороні стопору клапана видиху вказує на те, що функція клапана відключена.

РЕГУЛЮВАНІ ВУШКИ ДЛЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМФОРТУ

Urban Air Mask 2.0 розроблений з регульованими вушними петлями, щоб забезпечити зручну посадку. Сприятливий для шкіри еластичний матеріал вушних раковин разом із легко регульованою довжиною дозволяє користувачеві створити щільне ущільнення без необхідності надмірного тиску на вуха.

Оскільки всі люди мають унікальні форми обличчя, система розмірів 4 не буде ідеально підходити всім людям, але завдяки регульованим функціям Urban Air Mask 2.0 може бути налаштована на особисту форму для кожного.

РЕГУЛЬОВАНИЙ РЕМІНЕЦЬ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

Urban Air Mask 2.0 забезпечена окремим ремінцем для голови, який можна закріпити на вушних петлях і носити за головою. Ремінець для голови регулюється і використовується для створення ідеального ущільнення між обличчям та маскою. Пов’язка на голову може бути використана для зняття тиску з вух, спричиненого затягуванням вушних раковин.
Ремінець для голови також дозволяє Urban Air Mask 2.0 висіти на шиї, коли він не використовується, що дозволяє швидко та легко знімати та знімати маску.

ЗМІННІ ФІЛЬТРИ

У комплект Urban Air Mask 2.0 входить 2 Urban Air Filter 2.0. Один Urban Air Filter 2.0 працює приблизно 100 годин, залежно від рівня забруднення при використанні. Якщо рівень забруднення високий, фільтр швидше забруднюеться частинками і потребує заміни. Тривале носіння одного і того ж фільтра також може стати негігієнічним, оскільки його надягають на рот і ніс, тому рекомендуємо міняти фільтр кожні два тижні. Зовнішню частину маски, клапани та ремінець для голови замінювати не потрібно, оскільки вони миються.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ЗОВНІШНЯ ЧАСТИНА МАСКИ

На наш погляд, дизайн не повинен порушувати функціональність. Тому наші маски створені на тривалий строк. Зовнішню частину маска можна мити та використовувати багаторазово, щоб вона залишалася повсякденним аксесуаром для життя так само довго, як і будь-який інший предмет у вашому гардеробі. Зовнішня частина Urban Air Mask 2.0 також обробляється Polygiene® , текстильною обробкою, яка зупиняє ріст бактерій, що викликають запах.

ВІДЗНАЧЕНА НАГОРОДОЮ ЗА КРАЩІЙ ШВЕСЬКІЙ ДИЗАЙН

Urban Air Mask 2.0 розроблена, щоб бути найсучаснішою маскою забруднення повітря на ринку. Всі функції та деталі розроблені та розроблені в головному офісі у Стокгольмі, Швеція. Маска доступна у трьох класичних кольорах: чорний онікс, кварцовий сірий та перламутрово-рожевий, і щороку ми випускаємо захоплюючі обмежені видання. Наразі ми випустили обмежені видання разом із Woolrich , Alan Walker , Nemen , Marine Serre та MoMA.

ЗРУЧНИЙ ДОРОЖНІЙ ЧЕХОЛ

Набір Urban Air Mask 2.0 містить зручний чохол для подорожей, де Urban Air Mask 2.0 можна зберігати, коли ви її знімаете. Дорожній чохол розроблений з матеріалів, що забезпечують безпеку маски, коли вона не використовується.

ЩО У КОМПЛЕКТІ?

OnyxBlack-Folded_2560x
Маска
UAF_X2-Maximal2_2560x
2 фільтри
valve-x2_2560x
Клапани
ValveStopper-x2_2560x
Стопори для клапану
Headstrap-Topview-Black_2560x
Ремінець для голови
Travel-Pocket_f20fcaae-f6ad-413b-8c21-09620f1a9517_2560x
Дорожня сумка