Выбирай свой воздух

Наденьте на себя самую современную воздушную маску в мире — Urban Air Mask 2.0.

Инновационная корейская косметика Vitabrid C12

Ваше здоровье на вашем запястье

Инновационный солнцезащитный крем с эффектом anti-age, предназначен для использования в городе и на пляже! Идеально подходит для ежедневного использования в течении всего года.

ОБИРАЙ СВОЄ ПОВІТРЯ💨

Одягніть на себе найсучаснішу повітряну маску в світі - Urban Air Mask 2.0.
...

10 0

Як довго можна користуватися одним фільтром?

В коробці ви знайдете 2 змінні фільтри. Тривалість використання кожного фільтра залежить від багатьох факторів, наприклад, від рівня забруднення вашого середовища. У середньому наші фільтри служать 100 годин, але ми радимо змінювати їх кожні два тижні з міркувань гігієни.
...

9 0

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ЗОВНІШНЯ МАСКА

На наш погляд, в дизайні не потрібно ставити під загрозу функціональність. Тому наші маски розраховані на тривалий термін служби. Кожну маску можна прати 🧼 і використовувати повторно, щоб вона залишалася аксесуаром повсякденного способу життя, як і будь-який інший предмет у вашому гардеробі. Шкіра маски Urban Air Mask 2.0 також обробляється Polygiene®, текстильної обробкою, яка зупиняє ріст бактерій🦠.
...

12 0

РЕГУЛЮЮТЬСЯ НАВУШНИКИ ДЛЯ ОСОБИСТОЇ ПОСАДКИ

Щоб забезпечити індивідуальну і зручну посадку, маска Urban Air Mask 2.0 оснащена регульованими вушними петлями. Приємний для шкіри і еластичний матеріал вушних петель разом з легко регульованою довжиною дозволяє користувачеві створювати щільне прилягання без надмірного тиску на вуха.

Оскільки всі люди мають унікальну форму особи, система 4 розмірів може не підійти всім людям ідеально, але з регульованими функціями Urban Air Mask 2.0 може бути адаптована до індивідуальної підгонки для кожного.

Ціна 2765 грн
...

8 0

Конструкцією маски Urban Air Mask 2.0 передбачено:

1. Два дихальних 💨клапана, які швидко виводять вихідний повітря і фільтрують вхідний. Завдяки такому підходу маску не потіє 💧❌зсередини і дозволяє користувачеві легше дихати.

2. Дві пари ковпачків клапанів, які дозволяють регулювати ступінь прохідності повітря💨;

3. Регульовані ремінці вушні ремінці для гнучкої підгонки;

4. Регульований ремінець на потилицю, для кращої посадки і зниження тиску на вуха;

5. Перекладина для носа, виконана з попередньо отформованной піни. Вона має функцію пам'яті🔝, для ідеального прилягання до перенісся користувача.
...

8 0

Чому ж наші маски краще за ішнші ? 🤔
.
.
.
.

Поверхня оброблена бактеріостатичним засобом Polygiene®, який надовго захищає зовнішню частину від бактерій 🧫 та інших мікробів🦠. В масці також використовується технологія фільтрації, що складається з п'яти шарів. Вона гарантує чудовий захист від часток різних типів і розмірів.

Конструкція фільтра:
✨Зовнішній поліпропіленовий шар - зовнішня оболонка фільтра з міцним покриттям;
✨Шар активного захисту з вугілля - фільтрує гази і знижує прохідні запахи;
✨1-й захисний шар - фільтрує більші частки, такі як PM10, пилок і алергени;
✨2-й захисний шар - фільтрує більш дрібні частинки PM2,5, пил і бактерії;
✨Внутрішній шар з поліпропілену - частина з гладкою і приємною для шкіри обробкою.
...

11 0

Створіть ідеальні умови для свого здоров'я - використовуйте персональну захисну маску Airinum Urban Air Mask, яка фільтрує до 99.99% часток і гарантує кращу якість повітря.

💜Ідеально підходить для життя і роботи у великому місті.

💛Пройшла сертифікацію і тестування RISE в Швеції - відповідає рівню захисту респіраторів N°95.

💜Унікальна розробка і запатентовані технології - клапани, фільтрація, система проти запотівання.

💛Преміальний шведський дизайн, спеціальний чохол для зберігання і подорожей.

💜3 оригінальних забарвлення: оніксовий чорний, кварцовий сірий і перлинно-рожевий.

Ціна 2765 грн
...

15 0

В комплект маски Airinum входить сама маска, лямка для зручної та надійної фіксації на потилиці, два п’ятишарових змінних фільтра та спеціальний чохол для зберігання.

Ціна 2765 грн
...

19 1

Скутеристи 🏍, що дбають про свою безпеку, використовують насамперед шоломи 🪖та мотозахист, але не замислюються, що захист легенів на дорозі — не менш важливий. Airinum Urban Air Mask не тільки фільтрує неприємні запахи заторів, а й захищає ваги легені від шкідливих викидів.

Ціна 2765 грн
...

12 1

Ми отримуємо багато питань щодо розмірів. 🤔
Виміряйте відстань між місцем між очима, на рівні нижнього краю очей, аж до підборіддя. Якщо ви знаходитесь між розмірами, ми рекомендуємо отримати більший розмір, а потім використовувати регульовані вушні петлі, щоб затягнути та створити ідеальне ущільнення. У вас є запитання щодо розмірів? Коментуйте нижче або в особисті повідомлення 📩

Ціна 2765 грн
...

17 2

Також в наявності маски для дітей 🤗
Попіклуйся за безпеку своєї дитини

Ціна 2765 грн
...

10 0

Маски Airinum ексклюзивно в Україні. Подбай про свій захист — замовляй на https://bioport.com.ua/ru/tehnologiya-airinum-urban-air-mask-2-0/ ...

11 0

Клапани видиху Airinum спеціально розроблені, щоб не поширювати повітря, що видихається горизонтально назовні, як при звичайному видиху. Ковпачок клапана виштовхує повітря, що видихається в сторони клапанів. Це зменшує поширення повітря, що видихається. Це схоже на хірургічну маску, яку носять лікарі або стоматологи, яка в повному обсязі закриває, а направляє повітряний потік від пацієнта.

Ціна 2765 грн
...

16 1

Airinum Urban Air Mask випускається в трьох різних варіантах дизайну.
Знайдіть свій улюблений дизайн та багато іншого на нашому сайті https://bioport.com.ua/ru/ ( силка в шапці профілю
...

13 2

Респіратор Airinum — найкращий захист від смогу та застуди: багаторазовий, стильний, з п'ятишаровим змінним фільтром для максимального захисту.

Ціна 2765 грн
...

10 2

Маски Airinum розроблені в Швеції. Неповторна лаконічність та стиль скандинавського дизайну — унікальні риси, що роблять їх масками номер один у світі. ...

11 2

ДИЗАЙН ДОСТУПНИЙ В 4 РОЗМІРАХ 🔥

Всі люди унікальні, так само як і їх форма і розмір особи. Відмінності, наприклад, залежать від віку, статі, етнічного походження і ваги. Тому, маска Urban Air Mask 2.0 доступна в 4 розмірах, щоб задовольнити якомога більше людей.

Система калібрування була розроблена з використанням ключових антропометричних вимірів голови людини, а також шляхом тестування великої кількості людей з унікальними формами особи. Система калібрування ділиться на великий, середній і маленький розмір, а також розмір XS як дитячої маски. Якщо ви не впевнені у своєму розмірі, подивіться нашу таблицю розмірів. ( яка заходиться на нашому сайті )
...

10 1

Технологія багатошарової фільтрації протестована в науково-дослідному центрі RISE в Швеції, показавши рівень захисту 98% від частинок розміром до 0,3 мкм і 99,99% від забруднення pm2,5. Urban Air Mask 2.0 також протестований і сертифікований відповідно до міжнародних стандартів масок забруднення, аналогічними стандартам масок N95 і респіраторів N95. 🔝 ...

7 1

ПЕРЕВІРЕНА І СЕРТИФІКОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ ФІЛЬТРІВ

Фільтр для маски 😷 грає найважливішу роль в захисті. Коли ви дихаєте через маску Urban Air Mask 2.0, повітря 💨проходить через п'ять шарів фільтруючого матеріалу, перш ніж досягне ваших легенів. Кожен шар матеріалу повітряного фільтра має різні властивості для фільтрації частинок різного розміру.

Зовнішній шар з поліпропілену: міцна зовнішня оболонка фільтра.

Шар активного вугілля: зменшує гази і запахи.

1-й шар: фільтрує більші забруднення pm10, пилок та інші алергени.

2-й шар: фільтрує більш дрібні забруднення pm2,5, пил і бактерії

Внутрішній шар PP: Внутрішній фільтр з ультра-гладкою і приємною для шкіри обробкою.
...

9 1
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.