HAIR Tonic Set PROFESSIONAL

vitabrid c12 hair tonic set professional smallСтворений спеціально для інтенсивного догляду за волоссям та шкірою голови, тонік допомагає полегшити свербіж і зупиняє випадання волосся. Забезпечує вид і відчуття більш щільних і густого волосся, живить шкіру голови.

Превентивний засіб, щоб уникнути втрати волосся Ми щиро віримо, що боротьба з ознаками випадання волосся і подразненням шкіри голови починається з кореня волоса і правильного догляду.

З цієї причини ми ставили шкіру голови на перше місце під час розробки формули Vitabrid C12.

Важливо швидко реагувати на ознаки випадіння волосся і подразнення шкіри голови, так як це може привести до більш серйозних проблем, наприклад алопеції. Якщо ви будете використовувати цей ефективний засіб, то зможете гарантувати собі якісну профілактику випадання волосся.

Vitabrid C12 HAIR Tonic Set Professional має антиоксидантні властивості стабілізованого вітаміну С, а також забезпечує синтез колагену, щоб допомогти в боротьбі з ознаками випадання і стоншування волосся, а також заспокоює шкіру голови після хімічної завивки, фарбування і сезонних змін.

Ця двокомпонентна система спеціально розроблена для інтенсивного догляду за волоссям та шкірою голови, тому допомагає зменшити свербіж дерми, зупинити інтенсивне випадання волосся і сприяє росту нових волосків. Активні інгредієнти проникають глибоко в шкіру голови, щоб заспокоїти роздратування, викликане шкідливими зовнішніми факторами. Додаткові живильні речовини забезпечують зволоження і сприяють формуванню більш густих, блискучих і здорових локонів.

Це колаген. Вітамін С допомагає відростити волосся!

Випадання волосся обумовлено дефіцитом колагену 17A1, який активує стовбурові клітини волосяного фолікула.

Вітамін С є найбільш надійним і безпечним речовиною для посилення синтезу колагену в шкірі голови. Проте, вітамін С зазвичай має нестабільну і вразливу природу, що підвищує інтерес дерматологів до його стабілізації.

Vitabrid CG, основний компонент продуктів бренду Vitabrid C12, являє собою трансдермальний вітамін C, який стимулює синтез колагену і усуває вільні радикали в шкірі голови, запобігаючи або зупиняючи випадання волосся і сприяючи їх зростанню.

Глобальне визнання

Після оглушливого успіху в Японії, бренд Vitabrid C12 почав своє просування на американському ринку разом з високотехнологічним рітейлером Barneys New York в якості ексклюзивного бренду корейської косметики в 2017 році. Vitabrid C12 активно просувався в журналах, соціальних мережах, блогах (в тому числі Vogue, New York Times, Allure, Cosmopolitan, Refinery 29 і ін). Пізніше наш бренд став працювати безпосередньо з покупцями. Тонік Vitabrid C12 HAIR Tonic Set отримав нагороду міжнародного інституту якості Monde Selection під назвою «Grand Gold Award» в 2017 році. У травні 2018 року його також був визнаний «самим інноваційним продуктом або інструментом» за версією ресурсу NaturallyCurly.

Нагороди

Monde Selection

International Quality Institute’s Quality Award

Grand Gold Award

2017

naturallycurly.com

Editor’s Choice Awards

Most Innovative Product or Tool

2018

Основна технологія

Vitabrid CG – це гібридний органічно-неорганічний структурний комплекс з технологією шаруватих подвійних гідроксидів LDH (Layered Double Hydroxide)

Ця нова технологія забезпечує доставку капсульованої вітаміну С в клітини, щоб усунути слабкість компонента до руйнування під впливом сонця, тепла та інших факторів. Також вона означає активне проникнення і тривала дія вітаміну С в шкірі (більше 12 годин).

 

Як синтез колагену допомагає вирішити проблему випадіння волосся

ТОП-журнал в області науки Science опублікував результати дослідження професора Емі Нішимура в лютому 2016 року через Токійського університету медицини і стоматології. З’ясувалося, що втрата волосся виникає через дисфункції колагену в стовбурових клітинах волосяних фолікулів. Точніше алопеція починається через дисфункції колагену 17А1, який сприяє трансформації стовбурових клітин волосяних фолікулів в клітини шкіри – епідермальні кератиноцити зі здатністю легко відшелушиватися.

Healty Scalp

A Collagen-Deficien Scalp

As a Result?

Ключові переваги

Vitabrid C12 HAIR Tonic Set Professional – ця двокомпонентна система для інтенсивного догляду за волоссям та шкірою голови. Вона допомагає зменшити свербіж, зупинити інтенсивне випадання волосся і сприяє росту нових волосків.

Наш запатентований порошкоподібний вітамін С в поєднанні з тоніком для волосся забезпечує високу проникність активних компонентів в дерму протягом 12 годин. Вітамін С покращує клітинний метаболізм і сприяє виробленню колагену, запобігаючи випадання та потоншення локонів.

Профілактика випадіння волосся

Продукт містить активні інгредієнти і вітаміни, які ефективні для запобігання випаданню волосся і збільшення їх товщини.

Заспокоює шкіру голови і знімає свербіж

Активні інгредієнти доставляються глибоко в шкіру голови, щоб заспокоїти роздратування, спровоковане шкідливими зовнішніми факторами. Додаткові живильні речовини забезпечать потрібну кількість зволоження, зроблять волосся густіше і здоровіше

Підвищує синтезу колагену

Вітамін С покращує клітинний метаболізм і сприяє виробленню колагену, який запобігає алопецію і запускає зростання нових волосків.

Сильний антиоксидантний ефект

Вітамін С зводить до мінімуму руйнівну дію ультрафіолетових променів і забезпечує стійкість кольору волосся, нейтралізуючи активність вільних радикалів від впливу сонця, стресу і забруднень навколишнього середовища.

Ключові інгредієнти

Vitabrid CG

У той час як нестабільний вітамін С легко окислюється і втрачає свої переваги через найменшого контакту з повітрям, сонцем або вологою, Vitabrid CG (основний інгредієнт продуктів Vitabrid С12) зберігає активність вітаміну С за рахунок спеціального інгредієнта (оксиду цинку). Як тільки продукт потрапляє на шкіру, відбувається вивільнення активного вітаміну С через іонообмінний механізм, що забезпечує безперервне проникнення інгредієнта в шкіру протягом 12 годин.

Пудра

Vitabrid CG (активний і стабільний вітамін C) – це аскорбінова кислота, оксид цинку, гліцерил моностеарат

Тонік

  • декспантенол
  • L-ментол.
  • саліцилова кислота
  • біотин

Як використовувати

1 Крок

1 Крок

  • пересипте весь вміст пудри у флакон з тоніком;
  • закріпіть помпу з розпилювачем і щільно закрийте її;
  • струсіть флакон, щоб рівномірно змішати інгредієнти між собою.

2 Крок

2 крок

  • розподіліть волосся на кілька секцій так, щоб були чітко видно проділи і шкіра голови;
  • розподіліть суміш по всій голові;
  • акуратно помасажуйте шкіру голови для кращого проникнення активних інгредієнтів.