Cонячна радіація

Земля постійно опромінюється сонячною радіацією. Вона відіграє вирішальну роль в існуванні життя як такого, оскільки бере участь у всіх фотохімічних реакціях, життєво важливих для всіх живих організмів. Залежно від довжини хвилі, сонячна радіація ділиться на кілька типів.

Чому сонячна радіація шкідлива?

Незважаючи на свою доброчинну роль, сонячна радіація дуже небезпечна для людей через своїх побічних дій. Вони змінюються залежно від типу до типу сонячної радіації, оскільки кожен тип проникає в шкіру на різну глибину.

 • UVC надзвичайно токсична, але, на щастя, від нього повністю захищає озоновий шар.
 • UVB викликає сонячні опіки, від легкої еритеми до хворобливих опіків і пухирів, а також різноманітних видів раку шкіри.
 • UVA викликає:
  • фотостаріння шкіри;
  • формування вільних радикалів, що призводять до передчасного старіння;
  • взаємодія з колагеновими волокнами, що приводить до втрати еластичності і пружності шкіри;
  • зміни в ДНК і руйнування клітин Лангерганса, що викликають різні види раку шкіри, наприклад, меланому

Нові дослідження показують, що до формування карцином шкіри призводить спільна дія UVA і UVB-випромінювання.

 • високоенергетичних випромінювання синьої частини видимого спектру (HEV), особливо синє випромінювання, проникає в шкіру набагато глибше, ніж UVA і UVB випромінювання. Високоенергетичний синє світло індукує процес окислення, послаблює епідермальний бар’єр, збільшує гиперпигментацию і пошкоджує позаклітинний матрикс, приводячи до прискореного старіння шкіри.
 • Інфрачервоне випромінювання або «теплове випромінювання» також проникає в шкіру набагато глибше, ніж UVA і UVB випромінювання. Інфрачервоне випромінювання викликає старіння шкіри, актініческій еластоз і розширення кровоносних судин, а також збільшує шкідливий ефект UVA і UVB -випромінювання.

Інтенсивність UVB-випромінювання варіюється в залежності від географічної широти, пори року і доби. Пік UVB -випромінювання спостерігається у екватора в середині літа в полудень.

Інтенсивність UVA-випромінювання, навпаки, практично не залежить від місця розташування, пори року і доби.

Таким чином, захист від UVA -випромінювання потрібно в будь-якій місцевості протягом усього року.

Електронні пристрої, такі як смартфони, планшети, комп’ютери, телевізори, виділяють високоенергетичне випромінювання синьої частини видимого спектру значної інтенсивності (до 80% інтенсивності при ясному небі).

Останні наукові дані підкреслюють необхідність щоденного використання продукції для захисту від синього випромінювання для мінімізації шкоди для шкіри від таких електронних пристроїв.

Covermark Rayblock Face

Covermark Rayblock Face SPF 40, 60 і 80 ідеальні як на морі, так і як міські сонцезахисні креми, які забезпечують додатковий тривалий захист від сонця. Збагачені вітаміном С і авокадіном, вони запобігають передчасному старінню старіння, регенерація і зволоження шкіри.

Доступні з відтінком та без!

COVERMARK Rayblock Face plus

Новітнє покоління сонцезахисних кремів для обличчя з унікальними характеристиками складається з сучасних безпечних і високоефективних формул:

 • Що чергуються комбінації 7 світлостійких кремів обепечивает високу (SPF 30) і дуже високу (SPF 50+) захист від шкідливої ​​дії сонячних променів UVA / UVB / інфрачервоних / високоенергетіческго випромінювання синьої частини видимого спектру.
 • Значна захист від найбільш шкідливих променів UVA, що перевершує показник, запропонований в останніх рекомендаціях, в 2 (SPF 30) – 3 (SPF 50+) рази!
 • Абсолютно унікальна формула 2-в-1, що поєднує ефективну сонцезахист з сильнодіючими інгредієнтами, що забезпечують чудовий результат після засмаги: зменшення оксидативного стресу, протидія старінню, запобігання появи плям на шкірі, посилене зволоження, антіраздражітельное, заспокійливу дію.
 • Спеціальні формули, що відповідають потребам кожного типу шкіри після впливу сонячних променів:
  • – нормальна шкіра;
  • – суха / чутлива шкіра, з посиленим зволоженням і антіраздражітельним дією;
  • – жирна / вугрувата шкіра, з додатковим пороукрепляющім, стягує дією і регулюванням секреції сальних залоз.
 • Гіпоалергенні, водостійкі сонцезахисні креми для моря і міського середовища, придатні для всіх фототипів (від світлого до темного), для щоденного використання протягом.
 • Всі креми COVERMARK Rayblock Face plus представлені в формулах SPF 30 і SPF 50+, а також в тонованих і нетонованних варіантах.

COVERMARK Rayblock Body plus

covermark rayblock deep tan
rayblock body plus
rayblock body plus kids
rayblock body plus spray

Новітнє покоління сонцезахисних кремів для тіла з унікальними характеристиками складається з сучасних безпечних і високоефективних формул:

 • Чергуються комбінації 7 світлостійких кремів обепечивает безпечну і ефективний захист від шкідливого впливу сонячних променів UVA / UVB.

Значна захист від найбільш шкідливих променів UVA, в 3 рази (Kids 50+) перевершує показник, запропонований як достатній в останніх рекомендаціях!

 • Абсолютно унікальна формула 2-в-1, що поєднує ефективну сонцезахист з сильнодіючими інгредієнтами, що забезпечують чудовий результат після засмаги: зменшення оксидативного стресу, глибоке, посилене зволоження шкіри, антіраздражітельное, заспокійливу дію.

Продукція представлена ​​рядом формул, що задовольняють потреби і переваги будь-яких клієнтів:

 • Covermark Rayblock Body plus Milk SPF 30, 50+
 • Covermark Rayblock Body plus Spray SPF 30, 50+
 • Covermark Rayblock Body plus Deep Tan Milk SPF 30, 50+
 • Covermark Rayblock Body plus Deep Tan Spray SPF 30, 50+

Революційні сонцезахисні креми, що забезпечують на 65% більше інтенсивний загар за 11 днів!

Covermark Rayblock Body plus Deep Tan Spray SPF 30, 50+

Covermark Rayblock Body plus Milk for Kids SPF 50+

Спеціальна формула для посиленого захисту ніжної дитячої шкіри.

 • Гіпоалергенні, водостійкі сонцезахисні креми для моря і міського середовища, придатні для всіх фототипів (від світлої до темної), для щоденного використання протягом.

COVERMARK Rayblock After sun Care

covermark rayblock after sun
covermark rayblock skin repair

Covermark Rayblock Skin Repair забезпечує спеціальний догляд за обличчям після тривалого впливу ультрафіолетових променів. Інноваційний крем-гель з миттєвим охолоджуючим дією, заспокійливий тугу шкіру зі зниженим тонусом. Поживний комплекс з 7 активних інгредієнтів підтримує радикальне відновлення шкіри, пошкодженої в результаті впливу ультрафіолетових променів, що призвів до запалення і сонячного опіку шкіри, і є найсильнішим засобом від старіння. Завдяки інтенсивному зволоженню шкіра стає дивно м’якою і пружною.

Рекомендовано для використання після занять спортом під відкритим небом, сонячних ванн і солярію.

Covermark Rayblock After Sun
інноваційний багатофункціональний крем-гель після засмаги для тіла, призначений для повного відновлення шкіри після впливу сонячної радіації. Крем забезпечує глибоке і довготривале зволоження, заспокійливу і відновлюючу дію, відчуття свіжості і м’якості (алое вера, алантоїн, пантенол, пентавітін, реасун).

ЛІНІЙКА ПРОДУКТІВ COVERMARK RAYBLOCK

Сонцезахисні креми для догляду за шкірою: безпека, захист і найвищу якість!

Ідеальні для будь-якої діяльності на березі моря і в місті протягом усього року!